groepsfoto

'Angajații noștri sunt forța noastră'

Detaconcept Uitzendgroep BV este o afacere de familie, înființată în anul 2004 de către frații Hayri și Zulkuf Dogan.
Sub conducerea lor, compania a crescut în mod constant la 650 de angajați temporari în 2020. Primii clienți sunt și astăzi clienți, iar primii angajați temporari încă sunt angajații agenției! Acest lucru este de apreciat! El spune multe despre calitatea pe care Detaconcept Uitzendgroep le-o oferă clienților săi pe termen lung.

Căutați un partener de încredere pentru soluțiile dvs. de personal?

Suntem bucuroși să vă întâmpinăm la Detaconcept Uitzendgroep B.V.

                   Echipa noastră.
Hayri Dogan
Director general
E-mail: hayri@detaconcept.nl
Zulkuf Dogan
Director general
E-mail: zulkuf@detaconcept.nl
Serdal Dogan
Director Operațional
E-mail: serdal@detaconcept.nl
Paul Straathof
Manager de cont – Manager cazare
E-mail: paul@detaconcept.nl
Gert-Jan Boers
Manager senior de cont
E-mail: gertjan@detaconcept.nl
Ton van der Zalm
Manager de cont
E-mail: ton@detaconcept.nl
Nikola Sechawer
Șef recrutare Polonia
E-mail: nikola@detaconcept.nl
Gregor Solarz
Administrator imobile
E-mail: gregor@detaconcept.nl
Mazlum Dogan
Șef planificare
E-mail: mazlum@detaconcept.nl
Ferit Dogan
Director planificare și relații cu clienții
E-mail: ferit@detaconcept.nl
Turkan Kurt
Șef administrare
E-mail: turkan@detaconcept.nl
Show More

Discuții

Detaconcept Uitzendgroep ajută companiile cu soluții de personal.

Clienții noștri